Zobrazit větší

Šedá dětská postýlka Vox Altitude, 120 x 60 cm

A2:1298422 (pro objednávky)

Nové

Méně je více - to byla hlavní myšlenka při navrhování dětského nábytku z kolekce Altitude, ve které se povedlo sympaticky zkombinovat...

Více informací:

Výrobce: Vox

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 50 dnů od objednávky.Cena: 7 099 Kč

Více informací:

Šedá dětská postýlka Vox Altitude, 120 x 60 cm - Dětské postýlky - Yes Móda .cz

Šedá dětská postýlka Vox Altitude, 120 x 60 cm


Méně je více - to byla hlavní myšlenka při navrhování dětského nábytku z kolekce Altitude, ve které se povedlo sympaticky zkombinovat minimalismus s funkčností. Jednoduchost totiž dětskému pokojíčku sluší více, než jste mohli tušit ♥

Prostředí, ve kterém děti vyrůstají ovlivňuje i jejich budoucí život. Vzpomínky na dětský pokojíček už v srdci zůstanou navždy. Značka Vox pomáhá zařídit, aby to byly vzpomínky co nejkrásnější. Perfektně kombinuje inovativní design s bezchybnou funkčností a zajišťuje tak prostor pro odpočinek i hraní.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské postele a postýlky | Dětské postýlky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedá dětská postýlka Vox Altitude, 120 x 60 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz