Zobrazit větší

Šedá komoda se 3 zásuvkami Vox Mitra

A2:1298412 (pro objednávky)

Nové

Při navrhování dětského nábytku z kolekce Mitra se podařilo ladně skloubit jednoduchost s funkčností, aniž by výsledek působil chladně....

Více informací:

Výrobce: Vox

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 52 dnů od objednávky.Cena: 8 399 Kč

Více informací:

Šedá komoda se 3 zásuvkami Vox Mitra - Komody a skříňky - Yes Móda .cz

Šedá komoda se 3 zásuvkami Vox Mitra


Při navrhování dětského nábytku z kolekce Mitra se podařilo ladně skloubit jednoduchost s funkčností, aniž by výsledek působil chladně. Právě naopak, nábytek v tónech šedé a bílé na vás dýchne harmonií a klidem ♥

Prostředí, ve kterém děti vyrůstají ovlivňuje i jejich budoucí život. Vzpomínky na dětský pokojíček už v srdci zůstanou navždy. Značka Vox pomáhá zařídit, aby to byly vzpomínky co nejkrásnější. Perfektně kombinuje inovativní design s bezchybnou funkčností a zajišťuje tak prostor pro odpočinek i hraní.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | Komody a skříňky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedá komoda se 3 zásuvkami Vox Mitra ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz