Zobrazit větší

Hnědá dětská postýlka Vox Vintage, 120 x 60 cm

A2:1298374 (pro objednávky)

Nové

Máte rádi v interiéru retro nádech a zároveň si neumíte dětský pokojíček představit bez pastelových barev? Pak je pro vás kolekce Vintage...

Více informací:

Výrobce: Vox

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 46 dnů od objednávky.Cena: 8 499 Kč

Více informací:

Hnědá dětská postýlka Vox Vintage, 120 x 60 cm - Dětské postýlky - Yes Móda .cz

Hnědá dětská postýlka Vox Vintage, 120 x 60 cm


Máte rádi v interiéru retro nádech a zároveň si neumíte dětský pokojíček představit bez pastelových barev? Pak je pro vás kolekce Vintage jasnou trefou do černého ♥

Prostředí, ve kterém děti vyrůstají ovlivňuje i jejich budoucí život. Vzpomínky na dětský pokojíček už v srdci zůstanou navždy. Značka Vox pomůže zařídit, aby to byly vzpomínky co nejkrásnější. Perfektně kombinuje inovativní design s bezchybnou funkčností a zajistí tak prostor pro odpočinek i hraní.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské postele a postýlky | Dětské postýlky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Hnědá dětská postýlka Vox Vintage, 120 x 60 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz