Zobrazit větší

Modrozelená dětská stolička Vox Tuli

A2:1298368 (pro objednávky)

Nové

Pastelově barevná a tvarově minimalistická kolekce Tuli je ideálním nábytkem pro ty nejmenší uličníky. Ti hravě zvládnou samostatnou...

Více informací:

Výrobce: Vox

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 45 dnů od objednávky.Cena: 1 059 Kč

Více informací:

Modrozelená dětská stolička Vox Tuli - Dětské stoličky - Yes Móda .cz

Modrozelená dětská stolička Vox Tuli


Pastelově barevná a tvarově minimalistická kolekce Tuli je ideálním nábytkem pro ty nejmenší uličníky. Ti hravě zvládnou samostatnou manipulaci se stolkem i stoličkami a s nadšením je využijí při svých každodenních hrách.


Prostředí, ve kterém děti vyrůstají ovlivňuje i jejich budoucí život. Vzpomínky na dětský pokojíček už v srdci zůstanou navždy. Značka Vox pomůže zařídit, aby to byly vzpomínky co nejkrásnější. Perfektně kombinuje inovativní design s bezchybnou funkčností a zajistí tak prostor pro odpočinek i hraní.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětský sedací nábytek | Dětské stoličky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Modrozelená dětská stolička Vox Tuli ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz