Zobrazit větší

Bílá dětská postýlka s odnímatelnou ohrádkou Vox Lounge, 140 x 70 cm

A2:1298344 (pro objednávky)

Nové

Dětský nábytek z kolekce Lounge na nás doslova dýchá klidem a harmonií ♥ Teplé odstíny šedé v kombinaci s bílou barvou, dřevem...

Více informací:

Výrobce: Vox

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 10 299 Kč

Více informací:

Bílá dětská postýlka s odnímatelnou ohrádkou Vox Lounge, 140 x 70 cm - Dětské postýlky - Yes Móda .cz

Bílá dětská postýlka s odnímatelnou ohrádkou Vox Lounge, 140 x 70 cm


Dětský nábytek z kolekce Lounge na nás doslova dýchá klidem a harmonií ♥ Teplé odstíny šedé v kombinaci s bílou barvou, dřevem a jednoduchými tvary vytvářejí útulný interiér bez zbytečně rušivých prvků.

Prostředí, ve kterém děti vyrůstají ovlivňuje i jejich budoucí život. Vzpomínky na dětský pokojíček už v srdci zůstanou navždy. Značka Vox pomůže zařídit, aby to byly vzpomínky co nejkrásnější. Perfektně kombinuje inovativní design s bezchybnou funkčností a zajistí tak prostor pro odpočinek i hraní.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské postele a postýlky | Dětské postýlky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílá dětská postýlka s odnímatelnou ohrádkou Vox Lounge, 140 x 70 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz