Zobrazit větší

Sada 2 modrých girland k posteli Flexa Tree House

A2:1295042 (pro objednávky)

Nové

Doplňte dětskou postel Tree House o veselou textilní girlandu.O značce:Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 61 dnů od objednávky.Cena: 1 169 Kč

Více informací:

Sada 2 modrých girland k posteli Flexa Tree House - Dětské závěsy - Yes Móda .cz

Sada 2 modrých girland k posteli Flexa Tree House


Doplňte dětskou postel Tree House o veselou textilní girlandu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Závěsy a záclony | Dětský textil | Dětské závěsy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 2 modrých girland k posteli Flexa Tree House ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz