Zobrazit větší

Bílá polička z borovicového dřeva Flexa White, délka 87 cm

A2:1295034 (pro objednávky)

Nové

Doplňte postel z kolekce Flexa Classic. Tato polička je rozhodně tou pravou praktickou volbou.Použitá lazura nechá vyniknout překrásnou kresbu...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 67 dnů od objednávky.Cena: 1 609 Kč

Více informací:

Bílá polička z borovicového dřeva Flexa White, délka 87 cm - Dětské poličky - Yes Móda .cz

Bílá polička z borovicového dřeva Flexa White, délka 87 cm


Doplňte postel z kolekce Flexa Classic. Tato polička je rozhodně tou pravou praktickou volbou.

Použitá lazura nechá vyniknout překrásnou kresbu na borovicovém dřevě.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské skříně a úložné prostory | Dětské poličky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílá polička z borovicového dřeva Flexa White, délka 87 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz