Zobrazit větší

Černá závěsná tabule k dětské posteli Flexa White

A2:1294896 (pro objednávky)

Nové

Doplňte postel z kolekce Flexa White. Tato černá tabule je rozhodně tou pravou praktickou volbou.O značce:Dánská značka Flexa s více než...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 60 dnů od objednávky.Cena: 2 109 Kč

Více informací:

Černá závěsná tabule k dětské posteli Flexa White - Nástěnky a tabule - Yes Móda .cz

Černá závěsná tabule k dětské posteli Flexa White


Doplňte postel z kolekce Flexa White. Tato černá tabule je rozhodně tou pravou praktickou volbou.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Doplňky do pracovny | Nástěnky a tabule


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černá závěsná tabule k dětské posteli Flexa White ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz