Zobrazit větší

Šedá matrace se 2 polštáři k dětské rozkládací pohovce Flexa White

A2:1294890 (pro objednávky)

Nové

Přesně padnoucí matrace s polštářky perfektně doplní rozkládací pohovku. Tak dotáhněte dětský pokoj do posledního detailu.O...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 65 dnů od objednávky.Cena: 8 799 Kč

Více informací:

Šedá matrace se 2 polštáři k dětské rozkládací pohovce Flexa White - Dětské matrace - Yes Móda .cz

Šedá matrace se 2 polštáři k dětské rozkládací pohovce Flexa White


Přesně padnoucí matrace s polštářky perfektně doplní rozkládací pohovku. Tak dotáhněte dětský pokoj do posledního detailu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Doplňky do ložnice | Matrace | Dětské matrace


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedá matrace se 2 polštáři k dětské rozkládací pohovce Flexa White ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz