Zobrazit větší

Sada 2 zásuvek pod dětskou postel Flexa White

A2:1294880 (pro objednávky)

Nové

Doplňte postel z kolekce Flexa White. Tato sada 2 zásuvek je rozhodně tou pravou praktickou volbou.O značce:Dánská značka Flexa s více než...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 68 dnů od objednávky.Cena: 5 199 Kč

Více informací:

Sada 2 zásuvek pod dětskou postel Flexa White - Příslušenství k dětským postelím - Yes Móda .cz

Sada 2 zásuvek pod dětskou postel Flexa White


Doplňte postel z kolekce Flexa White. Tato sada 2 zásuvek je rozhodně tou pravou praktickou volbou.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské postele a postýlky | Příslušenství k dětským postelím


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 2 zásuvek pod dětskou postel Flexa White ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz