Zobrazit větší

Zásuvka pod nastavitelnou postel Flexa White Junior

A2:1294854 (pro objednávky)

Nové

Tato úložná zásuvka je ideálním doplňkem k dětské posteli Junior.O značce:Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 58 dnů od objednávky.Cena: 3 099 Kč

Více informací:

Zásuvka pod nastavitelnou postel Flexa White Junior - Příslušenství k dětským postelím - Yes Móda .cz

Zásuvka pod nastavitelnou postel Flexa White Junior


Tato úložná zásuvka je ideálním doplňkem k dětské posteli Junior.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské postele a postýlky | Příslušenství k dětským postelím


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Zásuvka pod nastavitelnou postel Flexa White Junior ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz