Zobrazit větší

Černý nástěnný držák na toaletní papír z dubového dřeva Wireworks

5033165660180

A2:1290950 (pro objednávky)

Nové

Jednoduché tvary, okouzlující krása a vůně dřeva i praktické funkční využití je pro kousky od Wireworks typické.Londýnská značka...

Více informací:

Výrobce: Wireworks

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 53 dnů od objednávky.Cena: 1 669 Kč

Více informací:

Černý nástěnný držák na toaletní papír z dubového dřeva Wireworks - Doplňky na WC - Yes Móda .cz

Černý nástěnný držák na toaletní papír z dubového dřeva Wireworks


Jednoduché tvary, okouzlující krása a vůně dřeva i praktické funkční využití je pro kousky od Wireworks typické.


Londýnská značka Wireworks působí na trhu od již roku 1988. Ač začínala s produkty z drátu, dnes je specialistou ve zpracování dřeva.

Jejich produkty jsou navrhovány v harmonickém duchu inspirovaném stylové a střídmou japonskou estetikou.

Pro výrobu svých produktů značka využívá houževnaté a trvanlivé dubové a bambusové dřevo. To následně speciálně ošetřuje, aby dobře vydrželo i ve vlhkém prostředí.
Osobně dohlíží na kácení a bezprostřední opracování materiálu. Všechny stromy jsou navíc z trvale udržitelného lesního hospodářství.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Doplňky do koupelny | Držáky a stojany na toaletní papír | Doplňky na WC


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černý nástěnný držák na toaletní papír z dubového dřeva Wireworks ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz