Zobrazit větší

Černé závěsné svítidlo z dubového dřeva a oceli Nørdifra Beta, ⌀ 19 cm

5905461902038

A2:1292958 (pro objednávky)

Nové

Můj dům, můj hrad. Tak zní jedno z hesel polské značky Nørdifra a my ho rozhodně sdílíme. Vybavte si domov přesně podle vlastního vkusu a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 2 119 Kč

Více informací:

Černé závěsné svítidlo z dubového dřeva a oceli Nørdifra Beta, ⌀ 19 cm - Lustry a závěsná svítidla - Yes Móda .cz

Černé závěsné svítidlo z dubového dřeva a oceli Nørdifra Beta, ⌀ 19 cm


Můj dům, můj hrad. Tak zní jedno z hesel polské značky Nørdifra a my ho rozhodně sdílíme. Vybavte si domov přesně podle vlastního vkusu a chuti.

O značce
Značka Nørdifra sice pochází z Polska, ale při výrobě svých výrobků se inspiruje skandinávským designem a způsobem myšlení. Nørdifra s trochou nadsázky tvrdí, že je značkou pro introverty. Uvědomuje si totiž, jak důležité je se v dnešním světě zastavit a občas myslet také trochu na sebe a prostředí, ve kterém žijeme. Cílem značky je, aby si každý mohl ze svého domova mohl udělat perfektní místo, ve kterém se bude cítit dobře.

Nørdifra využívá k výrobě svého nábytku výhradně certifikované nebo recyklované dřevo, jehož získání je šetrné k přírodě. V tomto případě se jedná o dřevo z buku, které patří mezi nejoblíbenější druhy dřeva vůbec. Kromě krásné světlé barvy se snadno opracovává, dobře drží spoje a je dostatečně odolné.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Svítidla | Stropní a závěsná svítidla | Lustry a závěsná svítidla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černé závěsné svítidlo z dubového dřeva a oceli Nørdifra Beta, ⌀ 19 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz