Zobrazit větší

Dětská pěnová matrace Flexa Baby, 40 x 70 cm

A2:1290906 (pro objednávky)

Nové

Tato oválná matrace je vhodná k dětské postýlce Flexa Baby.O značce:Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 60 dnů od objednávky.Cena: 4 599 Kč

Více informací:

Dětská pěnová matrace Flexa Baby, 40 x 70 cm - Dětské matrace - Yes Móda .cz

Dětská pěnová matrace Flexa Baby, 40 x 70 cm


Tato oválná matrace je vhodná k dětské postýlce Flexa Baby.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu, rozvoj i zdravý spánek těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Doplňky do ložnice | Matrace | Dětské matrace


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Dětská pěnová matrace Flexa Baby, 40 x 70 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz