Zobrazit větší

Bílá dětská postýlka z bukového dřeva Flexa Baby, 70 x 140 cm

A2:1290904 (pro objednávky)

Nové

Čisté linie, krásný skandinávský design a absolutní bezpečí. To jsou synonyma pro dětskou postýlku z bukového dřeva, která se vyznačuje...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 68 dnů od objednávky.Cena: 18 299 Kč

Více informací:

Bílá dětská postýlka z bukového dřeva Flexa Baby, 70 x 140 cm - Dětské postýlky - Yes Móda .cz

Bílá dětská postýlka z bukového dřeva Flexa Baby, 70 x 140 cm


Čisté linie, krásný skandinávský design a absolutní bezpečí. To jsou synonyma pro dětskou postýlku z bukového dřeva, která se vyznačuje svou přizpůsobivostí. Poroste s vaším dítkem díky 5 různým polohám, které snadno nastavíte podle potřeby. Tak vsaďte na severskou kvalitu a funkčnost.

Vhodnou matraci naleznete zde.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu, rozvoj i zdravý spánek těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Návod na sestavení postýlky:Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské postele a postýlky | Dětské postýlky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílá dětská postýlka z bukového dřeva Flexa Baby, 70 x 140 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz