Zobrazit větší

Modrá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo, 4 - 10 let

A2:1290890 (pro objednávky)

Nové

Židle k psacímu stolu je jedním z nejdůležitějších kousků nábytku, které vaše ratolesti používají nejvíce. Velmi záleží na jejím...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 55 dnů od objednávky.Cena: 9 999 Kč

Více informací:

Modrá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo, 4 - 10 let - Dětské pracovní židle - Yes Móda .cz

Modrá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo, 4 - 10 let


Židle k psacímu stolu je jedním z nejdůležitějších kousků nábytku, které vaše ratolesti používají nejvíce. Velmi záleží na jejím správném výběru. Tato židle je ergonomická, otočná a pojízdná. Její výška se dá nastavit podle potřeby a bonusem je i krásný design. Tak pořiďte kousek, který zajistí zdravá záda a pohodlně sezení nad kreslením i učením.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětský sedací nábytek | Dětské židle a židličky | Dětské pracovní židle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Modrá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo, 4 - 10 let ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz