Zobrazit větší

Ochranná fólie na desku stolu Flexa, 62,5 x 120 cm

A2:1290880 (pro objednávky)

Nové

Tato průhledná fólie ochrání psací stůl před škrábanci i následky divokého malování.O značce:Dánská značka Flexa s více než...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 104 dnů od objednávky.Cena: 1 439 Kč

Více informací:

Ochranná fólie na desku stolu Flexa, 62,5 x 120 cm - Dětské psací stoly - Yes Móda .cz

Ochranná fólie na desku stolu Flexa, 62,5 x 120 cm


Tato průhledná fólie ochrání psací stůl před škrábanci i následky divokého malování.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské stoly a stolky | Dětské psací stoly


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ochranná fólie na desku stolu Flexa, 62,5 x 120 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz