Zobrazit větší

Bílé nástěnné svítidlo Flexa Monty

A2:1290826 (pro objednávky)

Nové

Nádherný čistý design i jemné barvy. Tím se vyznačuje tato nástěnná lampa, která posvítí na čtení k posteli, na hraní v dětském koutku...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 95 dnů od objednávky.Cena: 3 799 Kč

Více informací:

Bílé nástěnné svítidlo Flexa Monty - Dětské nástěnné osvětlení - Yes Móda .cz

Bílé nástěnné svítidlo Flexa Monty


Nádherný čistý design i jemné barvy. Tím se vyznačuje tato nástěnná lampa, která posvítí na čtení k posteli, na hraní v dětském koutku nebo k učení u psacího stolu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Svítidla | Dětské osvětlení | Dětské nástěnné osvětlení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílé nástěnné svítidlo Flexa Monty ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz