Zobrazit větší

Modrý dětský koberec Flexa Room, 120 x 180 cm

A2:1290806 (pro objednávky)

Nové

Modrý bavlněný koberec skvěle doladí finální vzhled dětského pokojíku. Hodí se nejen k nábytku ve skandinávském stylu, je ručně tkaný a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 55 dnů od objednávky.Cena: 4 399 Kč

Více informací:

Modrý dětský koberec Flexa Room, 120 x 180 cm - Dětské koberce - Yes Móda .cz

Modrý dětský koberec Flexa Room, 120 x 180 cm


Modrý bavlněný koberec skvěle doladí finální vzhled dětského pokojíku. Hodí se nejen k nábytku ve skandinávském stylu, je ručně tkaný a děti si díky němu budou moct hrát na zemi, aniž by prochladly. Tak vychytejte místo, kde vaše ratolesti tráví nejvíce času, do posledního barevného detailu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Dětský textil | Dětské koberce


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Modrý dětský koberec Flexa Room, 120 x 180 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz