Zobrazit větší

Předsíňová stěna z dubového dřeva se zrcadlem Woodman Tripod

A2:1289864 (pro objednávky)

Nové

I předsíň si zaslouží opravdu skvostný kousek. Vždyť je to místnost, kterou příchozí vidí hned po vstupu do bytu. Tato minimalistická...

Více informací:

Výrobce: Woodman

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 50 dnů od objednávky.Cena: 13 999 Kč

Více informací:

Předsíňová stěna z dubového dřeva se zrcadlem Woodman Tripod - Sety do předsíně - Yes Móda .cz

Předsíňová stěna z dubového dřeva se zrcadlem Woodman Tripod


I předsíň si zaslouží opravdu skvostný kousek. Vždyť je to místnost, kterou příchozí vidí hned po vstupu do bytu. Tato minimalistická předsíňová stěna se zrcadlem je rozhodně tím pravým.

Poznejte nábytek Woodman, který je ukázkou toho, jak pečlivě a detailně se dá propojit oblíbený moderní design s tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer. Jeho otec vlastnil obchod s nábytkem v antickém stylu a právě proto to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí minimalisticky, s do nábytku vkládá lehký retro nádech.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | Sety do předsíně


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Předsíňová stěna z dubového dřeva se zrcadlem Woodman Tripod ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz