Zobrazit větší

Policový díl s výklopnou pracovní deskou Woodman Loma

A2:1289856 (pro objednávky)

Nové

Na první pohled obyčejná polička, ale po vyklopení desky se z ní rázem stane stůl či bar. Perfektně se hodí do malých prostor a pokud...

Více informací:

Výrobce: Woodman

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 50 dnů od objednávky.Cena: 11 899 Kč

Více informací:

Policový díl s výklopnou pracovní deskou Woodman Loma - Pracovní a psací stoly - Yes Móda .cz

Policový díl s výklopnou pracovní deskou Woodman Loma


Na první pohled obyčejná polička, ale po vyklopení desky se z ní rázem stane stůl či bar. Perfektně se hodí do malých prostor a pokud nechcete, aby někdo viděl obsah vašich poliček, snadno desku zaklapnete a je po nepořádku.

Poznejte nábytek Woodman, který je ukázkou toho, jak pečlivě a detailně se dá propojit oblíbený moderní design s tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer. Jeho otec vlastnil obchod s nábytkem v antickém stylu a právě proto to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí minimalisticky, s do nábytku vkládá lehký retro nádech.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Pracovní a psací stoly


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Policový díl s výklopnou pracovní deskou Woodman Loma ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz