Zobrazit větší

Modrá komoda Marckeric Zack, 75 x 100 cm

8435178314116

A2:1288532 (pro objednávky)

Nové

Už jste slyšeli pojem \„moderní industriál\“?Komoda z kolekce Zack je jeho ukázkovým příkladem ♥ Přestože je vyrobena z dřevovláknité...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 699 Kč

Více informací:

Modrá komoda Marckeric Zack, 75 x 100 cm - Komody a skříňky - Yes Móda .cz

Modrá komoda Marckeric Zack, 75 x 100 cm


Už jste slyšeli pojem \„moderní industriál\“?

Komoda z kolekce Zack je jeho ukázkovým příkladem ♥ Přestože je vyrobena z dřevovláknité MDF desky, díky povrchové úpravě působí jako kovová. A právě kov je jedním z ústředních materiálů industriálního stylu. MDF deska je však o kapku pevnější.

Marckeric je značka pocházející ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Představuje sympatický nábytek z;a férovou cenu, který bude slušet jak obýváku, tak pokoji vašich dospívající ratolestí nebo rovnou vaší ložnici. Díky osobitosti obsažené v každém kousku udělá parádu nejen v moderně laděném interiéru.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | Komody a skříňky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Modrá komoda Marckeric Zack, 75 x 100 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz