Zobrazit větší

Bílý psací stůl s hnědou deskou Marckeric Zack

8435178316974

A2:1288520 (pro objednávky)

Nové

Moderní scandi je mladší bratříček tradičního severského stylu. A právě psací stůl z kolekce Zack je ukázkovým kouskem tohoto designu...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 42 dnů od objednávky.Cena: 6 399 Kč

Více informací:

Bílý psací stůl s hnědou deskou Marckeric Zack - Pracovní a psací stoly - Yes Móda .cz

Bílý psací stůl s hnědou deskou Marckeric Zack


Moderní scandi je mladší bratříček tradičního severského stylu. A právě psací stůl z kolekce Zack je ukázkovým kouskem tohoto designu ♥

Tento fešák je vyroben z kvalitního borovicového dřeva (hlavní deska) a odolné MDF desky a je voskován a lakován, aby byl ještě krásnější a odolnější.

Marckeric je značka pocházející ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Představuje sympatický nábytek z;a férovou cenu, který bude slušet jak obýváku, tak pokoji vašich dospívající ratolestí nebo rovnou vaší ložnici. Díky osobitosti obsažené v každém kousku udělá parádu nejen v moderně laděném interiéru.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Pracovní a psací stoly


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílý psací stůl s hnědou deskou Marckeric Zack ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz