Zobrazit větší

Hnědá TV komoda z borovicového dřeva Marckeric Andy, šířka 144 cm

8435178313751

A2:1288420 (pro objednávky)

Nové

Propadli jste kouzlu retro nábytku?Značka Marckeric mu vdechla nenápadnou špetku jižanského temperamentu a vybavila kvalitními materiály. A...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 6 199 Kč

Více informací:

Hnědá TV komoda z borovicového dřeva Marckeric Andy, šířka 144 cm - TV komody a sestavy - Yes Móda .cz

Hnědá TV komoda z borovicového dřeva Marckeric Andy, šířka 144 cm


Propadli jste kouzlu retro nábytku?

Značka Marckeric mu vdechla nenápadnou špetku jižanského temperamentu a vybavila kvalitními materiály. A výsledek? Kolekce Andy, z níž pochází i tato krásná TV komoda, která promění váš domov v osobité bydlení

Marckeric je značka pocházející ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Představuje sympatický nábytek z;a férovou cenu, který bude slušet jak obýváku, tak pokoji vašich dospívající ratolestí nebo rovnou vaší ložnici. Díky osobitosti obsažené v každém kousku udělá parádu nejen v moderně laděném interiéru.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | TV komody a sestavy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Hnědá TV komoda z borovicového dřeva Marckeric Andy, šířka 144 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz