Zobrazit větší

Set bavlněného lehkého přehozu přes postel, prostěradla a povlaku na polštář Missmo Russie, 160 x 235 cm

8681875313833

A2:1217176 (pro objednávky)

Nové

Tento praktický set obsahuje prostěradlo, povlak na polštář a lehký prošívaný přehoz. Ten můžete v létě využít jako samostatnou...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 34 dnů od objednávky.Cena: 1 009 Kč

Více informací:

Set bavlněného lehkého přehozu přes postel, prostěradla a povlaku na polštář Missmo Russie, 160 x 235 cm - Přehozy přes postel - Yes Móda .cz

Set bavlněného lehkého přehozu přes postel, prostěradla a povlaku na polštář Missmo Russie, 160 x 235 cm


Tento praktický set obsahuje prostěradlo, povlak na polštář a lehký prošívaný přehoz. Ten můžete v létě využít jako samostatnou přikrývku místo deky a v zimě pro zdvojení vrstvy pro zvýšení tepla. Všechny kousky jsou navíc sladěny v nápaditém designu.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Textil do ložnice | Přehozy přes postel


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Set bavlněného lehkého přehozu přes postel, prostěradla a povlaku na polštář Missmo Russie, 160 x 235 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz