Zobrazit větší

Sada 2 bílých bavlněných povlaků na polštáře Hurga Puro, 50 x 70 cm

8681875313864

A2:1217172 (pro objednávky)

Nové

Jsou čisté a jemné barvy tím pravým pro vás, s tak jako příjemný a kvalitní materiál? To bude vhodnou volbou tato sada povlaků na...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 1 079 Kč

Více informací:

Sada 2 bílých bavlněných povlaků na polštáře Hurga Puro, 50 x 70 cm - Peřiny, přikrývky a výplně - Yes Móda .cz

Sada 2 bílých bavlněných povlaků na polštáře Hurga Puro, 50 x 70 cm


Jsou čisté a jemné barvy tím pravým pro vás, s tak jako příjemný a kvalitní materiál? To bude vhodnou volbou tato sada povlaků na polštáře, které jsou pro dvoulůžkovou postel.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Textil do ložnice | Peřiny, přikrývky a výplně


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 2 bílých bavlněných povlaků na polštáře Hurga Puro, 50 x 70 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz