Zobrazit větší

Set bavlněného šedého přehozu přes postel a 2 povlaků na polštáře Harro Mento, 200 x 220 cm

8681875313932

A2:1217142 (pro objednávky)

Nové

Spaní jako v bavlnce už nebude dále problém. S tímto setem přehozu a povlaků na polštáře, které jsou vyrobené ze 100% bavlny, se vám budou...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 1 159 Kč

Více informací:

Set bavlněného šedého přehozu přes postel a 2 povlaků na polštáře Harro Mento, 200 x 220 cm - Přehozy přes postel - Yes Móda .cz

Set bavlněného šedého přehozu přes postel a 2 povlaků na polštáře Harro Mento, 200 x 220 cm


Spaní jako v bavlnce už nebude dále problém. S tímto setem přehozu a povlaků na polštáře, které jsou vyrobené ze 100% bavlny, se vám budou zdát jen ty nejkrásnější sny.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Textil do ložnice | Přehozy přes postel


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Set bavlněného šedého přehozu přes postel a 2 povlaků na polštáře Harro Mento, 200 x 220 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz