Zobrazit větší

Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Serge, 200 x 220 cm

8681181955673

A2:1149872 (pro objednávky)

Nové

Vánoce jsou z;a dveřmi. Takže je třeba se pořádně připravit a svoji domácnost krásně vyšperkovat k dokonalosti. Nezapomínejte ale i na...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 29 dnů od objednávky.Cena: 1 509 Kč

Více informací:

Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Serge, 200 x 220 cm - Vánoční textil do ložnice - Yes Móda .cz

Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Serge, 200 x 220 cm


Vánoce jsou z;a dveřmi. Takže je třeba se pořádně připravit a svoji domácnost krásně vyšperkovat k dokonalosti. Nezapomínejte ale i na ložnici ♥

I tam je nutné přinést vánočního ducha, aby se lépe usínalo a ještě lépe snilo. Třeba o sváteční večeři, krásných dárcích nebo kouzelné chvíli u stromečku se svými nejbližšími.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Vánoční výzdoba | Vánoční textil | Vánoční textil do ložnice


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Serge, 200 x 220 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz