Zobrazit větší

Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Leo, 200 x 220 cm

8681181955291

A2:1149830 (pro objednávky)

Nové

Komu by se chtělo vylézat z vyhřátého pelechu? Venku zima, že by ani psa nevyhnal. Během vánočních svátků se vám nebude chtít brzo vstávat...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 32 dnů od objednávky.Cena: 1 599 Kč

Více informací:

Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Leo, 200 x 220 cm - Vánoční textil do ložnice - Yes Móda .cz

Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Leo, 200 x 220 cm


Komu by se chtělo vylézat z vyhřátého pelechu? Venku zima, že by ani psa nevyhnal. Během vánočních svátků se vám nebude chtít brzo vstávat už vůbec, takže si dopřejte lenošení ještě krásnější ♥ Na dotyk hebké povlečení s ještě zářivým designem a motivem Vánoc.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Vánoční výzdoba | Vánoční textil | Vánoční textil do ložnice


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Leo, 200 x 220 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz