Zobrazit větší

Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Talia, 160 x 220 cm

8681181954232

A2:1149726 (pro objednávky)

Nové

Na dotek příjemné povlečení. Takhle bychom dokázaly nazvat tyto nádherné kousky s okouzlující vánoční tématikou. Protože ani ložnice...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 29 dnů od objednávky.Cena: 1 769 Kč

Více informací:

Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Talia, 160 x 220 cm - Vánoční textil do ložnice - Yes Móda .cz

Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Talia, 160 x 220 cm


Na dotek příjemné povlečení. Takhle bychom dokázaly nazvat tyto nádherné kousky s okouzlující vánoční tématikou. Protože ani ložnice nesmí přijít o správného vánočního ducha. Oblékněte svoji postel do svátečního a užijte si odpočívání posledních dní do Vánoc ♥

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Vánoční výzdoba | Vánoční textil | Vánoční textil do ložnice


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Vánoční povlečení na dvojlůžko s prostěradlem Talia, 160 x 220 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz