Zobrazit větší

Prošívaný přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Papillon, 200 x 220 cm

8681181093450

A2:783520 (pro objednávky)

Nové

Vytvořte si z postele snové království. Není to totiž jen povlečení, které dělá ložnici ložnicí, ale i přehoz, který plní hned dvě...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 1 099 Kč

Více informací:

Prošívaný přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Papillon, 200 x 220 cm - Přehozy přes postel - Yes Móda .cz

Prošívaný přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Papillon, 200 x 220 cm


Vytvořte si z postele snové království. Není to totiž jen povlečení, které dělá ložnici ložnicí, ale i přehoz, který plní hned dvě funkce naráz. V chladné noci vás dvojnásobně zahřeje a kdyby se vám náhodou nechtělo stlát, nevadí, prostě postel zahalte pod přehoz. Stejně tak ho můžete používat i třeba klidně místo peřiny.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Textil do ložnice | Přehozy přes postel


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Prošívaný přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Papillon, 200 x 220 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz