Zobrazit větší

Tmavě šedá nádobka na kompostovatelný odpad Joseph Joseph IntelligentWaste, 4 l

5028420300161

A2:814486 (pro objednávky)

Nové

Joseph Joseph opět dokazuje, že i v kuchyni se dají tvořit geniální a naprosto pokrokové věci!Nádobka na kompostovatelný odpad je navržena...

Více informací:

Výrobce: Joseph Joseph

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 1 069 Kč

Více informací:

Tmavě šedá nádobka na kompostovatelný odpad Joseph Joseph IntelligentWaste, 4 l - Kompostéry - Yes Móda .cz

Tmavě šedá nádobka na kompostovatelný odpad Joseph Joseph IntelligentWaste, 4 l


Joseph Joseph opět dokazuje, že i v kuchyni se dají tvořit geniální a naprosto pokrokové věci!

Nádobka na kompostovatelný odpad je navržena tak, aby redukovala zápach, který se přirozeně uvolňuje ze shromážděných zbytků jídla. Přispívá k tomu promyšlená ventilace snižující vlhkost. Vzduch je přiváděn dvojitou stěnou a po cirkulaci v nádobě odváděn přes výměnný uhlíkový filtr umístěný ve víčku nádoby.

Nádobka má korpus ze snadno čistitelného polypropylenu z plastu, výklopné víčko a robustní nerezové madlo. Vnitřní stabilizační otvory a odnímatelný rámeček s víčkem poskytují stabilitu i pro rozměrově ne zcela přizpůsobené sáčky.

Stack můžete využít jako nádobku na odpadky postavenou na pracovní ploše nebo v kombinaci s nádobami/sestavami Stack od Joseph Joseph.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Úklid | Odpadkové koše | Kompostéry


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Tmavě šedá nádobka na kompostovatelný odpad Joseph Joseph IntelligentWaste, 4 l ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz