Zobrazit větší

Prošívaný lehký přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Wayne, 200 x 220 cm

8681181568552

A2:524012 (pro objednávky)

Nové

Toto není klasické povlečení, toto je něco mnohem zajímavějšího. Namísto klasického povlaku na peřinu v ní totiž najdete prošívaný...

Více informací:

Výrobce: Bonami

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 059 Kč

Více informací:

Prošívaný lehký přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Wayne, 200 x 220 cm - Přehozy přes postel - Yes Móda .cz

Prošívaný lehký přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Wayne, 200 x 220 cm


Toto není klasické povlečení, toto je něco mnohem zajímavějšího. Namísto klasického povlaku na peřinu v ní totiž najdete prošívaný přehoz. Ten už tak nemusíte na nic navlékat a rovnou ho můžete používat jako přikrývku nebo deku. V létě jí oceníte díky tomu, že je příjemně lehká, a v zimě ji můžete doplnit již normálními peřinami a mít tak hned dvojitou vrstvu pro zateplení.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Textil do ložnice | Přehozy přes postel


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Prošívaný lehký přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Wayne, 200 x 220 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz