Zobrazit větší

Černá silikonová podložka pod horké nádoby Zone Origami Fold

5708760659432

A2:1287810 (pro objednávky)

Nové

Horké nádoby nepatří na pracovní desku linky a už vůbec ne na stůl. Přeci si jen tak nezničíte svou milovanou kuchyň? Pořiďte si silikonovou...

Více informací:

Výrobce: Zone

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 419 Kč

Více informací:

Černá silikonová podložka pod horké nádoby Zone Origami Fold - Ostatní stolovací pomůcky - Yes Móda .cz

Černá silikonová podložka pod horké nádoby Zone Origami Fold


Horké nádoby nepatří na pracovní desku linky a už vůbec ne na stůl. Přeci si jen tak nezničíte svou milovanou kuchyň? Pořiďte si silikonovou podložku, která snese i velice vysoké teploty. Je od dánské značky Zone, která je ceněna pro svůj věhlasný design. Nechte se tedy okouzlit tvarovou jednoduchostí a příjemnými tóny.

O značce:
Dánská designová značka Zone přináší úžasnou hru ladných tvarů, moderních barev a kvalitních materiálů. V jejím repertoáru si vyberete z koupelnových i kuchyňských doplňků a pomocníků. Uvidíte, že s lehkostí tak proměníte místnost na interiér z časopisů o bydlení.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Nádobí | Servírování | Ostatní stolovací pomůcky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černá silikonová podložka pod horké nádoby Zone Origami Fold ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz