Zobrazit větší

Ruční modrý pákový odšťavňovač Kitchen Craft Living Nostalgia

5028250486660

A2:812166 (pro objednávky)

Nové

Jednoduchá, ale i tak výrazná! Kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním odkazuje na klasické kuchyně našich babiček a prababiček. I...

Více informací:

Výrobce: Kitchen Craft

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 129 Kč

Více informací:

Ruční modrý pákový odšťavňovač Kitchen Craft Living Nostalgia - Lisy a odšťavňovače - Yes Móda .cz

Ruční modrý pákový odšťavňovač Kitchen Craft Living Nostalgia


Jednoduchá, ale i tak výrazná! Kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním odkazuje na klasické kuchyně našich babiček a prababiček. I tak má v sobě ale dar vypadat moderně a aktuálně, takže se hodí i do minimalistických kuchyní zařízených ve studených barvách. A v té dřevěné a klasické zase vypadá přirozeně a krásně vintage. Odšťavňovač se hodí na jakékoli citrusy, na které páka vyvíjí tlak 360 kg. Součástí je sítko, kde se zachytí všechna semínka. A když zrovna nebudete odšťavňovač používat, i v klidovém stádiu vypadá naprosto božsky a stylově.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Kuchyňské pomůcky a náčiní | Zpracování ovoce a zeleniny | Lisy a odšťavňovače


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ruční modrý pákový odšťavňovač Kitchen Craft Living Nostalgia ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz