Zobrazit větší

Puf JohnsonStyle Eden Velvet

A2:1283716 (pro objednávky)

Nové

Vlnu luxusně působícího glamour stylu se do našich domovů rozhodla přinést značka JohnsonStyle svým pufem z kolekce Eden.A není vůbec...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 4 119 Kč

Více informací:

Puf JohnsonStyle Eden Velvet - Polštáře s výplní - Yes Móda .cz

Puf JohnsonStyle Eden Velvet


Vlnu luxusně působícího glamour stylu se do našich domovů rozhodla přinést značka JohnsonStyle svým pufem z kolekce Eden.

A není vůbec těžké si tento praktický kus nábytku zamilovat. O pohodlné posezení se postará kvalitní elastická pěna z velmi vysokou hustotou a čalounění z příjemné sametové tkaniny. Konstrukce je z masivního bukového dřeva a na první pohled upoutají neobvykle provedené nohy, které jsou zkřížené.


O značce:
Mladá značka JohnsonStyle dodává obytným prostorům kreativitu a nabízí nezaměnitelný styl a jedinečnost. Dává si záležet na kvalitě. Všechny materiály, ze kterých vyrábí rozmanitý nábytek, jsou pečlivě vybírány a zpracovávány. Původ všech dřevin je přímo z Evropy, ať už jde o masivní břízy, duby či buky. Jejich přirozenou krásu elegantně zaobaluje do glamour stylu, který je stále více oblíbenější. Zruční řemeslníci, kteří jejich nábytek tvoří, to dělají s láskou a chutí a je to znát. Pokud si tedy potrpíte na spojení kvalitně zpracovaných materiálů a neokoukaného designu, pozvěte si tuto značku k sobě domů.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Polštáře | Polštáře s výplní


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Puf JohnsonStyle Eden Velvet ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz