Zobrazit větší

Sada 2 Šedých polštářů JohnsonStyle Magic Velvet, 45 x 45 cm

A2:1283706 (pro objednávky)

Nové

Dozdobte stylové pohovky značky JohnsonStyle touto sadou na dotek příjemných polštářů z kolekce Magic. Ty vás potěší svou pohodlnou...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 1 439 Kč

Více informací:

Sada 2 Šedých polštářů JohnsonStyle Magic Velvet, 45 x 45 cm - Polštáře s výplní - Yes Móda .cz

Sada 2 Šedých polštářů JohnsonStyle Magic Velvet, 45 x 45 cm


Dozdobte stylové pohovky značky JohnsonStyle touto sadou na dotek příjemných polštářů z kolekce Magic. Ty vás potěší svou pohodlnou výplní ze silikonu. Na výběr máte ze tří barevných provedeních - světle a tmavě šedé a zelené.

O značce:
Mladá značka JohnsonStyle dodává obytným prostorům kreativitu a nabízí nezaměnitelný styl a jedinečnost. Dává si záležet na kvalitě. Všechny materiály, ze kterých vyrábí rozmanitý nábytek, jsou pečlivě vybírány a zpracovávány. Původ všech dřevin je přímo z Evropy, ať už jde o masivní břízy, duby či buky. Jejich přirozenou krásu elegantně zaobaluje do glamour stylu, který je stále více oblíbenější. Zruční řemeslníci, kteří jejich nábytek tvoří, to dělají s láskou a chutí a je to znát. Pokud si tedy potrpíte na spojení kvalitně zpracovaných materiálů a neokoukaného designu, pozvěte si tuto značku k sobě domů.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Polštáře | Polštáře s výplní


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 2 Šedých polštářů JohnsonStyle Magic Velvet, 45 x 45 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz