Zobrazit větší

Bílý matný televizní stolek s deskou v dekoru dubového dřeva TemaHome Join, 180 x 57 cm

5603449405327

A2:1283066 (pro objednávky)

Nové

Minimalismus, přírodní barvy a láska ke dřevu, to je značka TemaHome. Vneste do svého domova uklidňující severský styl s jižanskou vřelostí....

Více informací:

Výrobce: TemaHome

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 72 dnů od objednávky.Cena: 15 199 Kč

Více informací:

Bílý matný televizní stolek s deskou v dekoru dubového dřeva TemaHome Join, 180 x 57 cm - TV komody a sestavy - Yes Móda .cz

Bílý matný televizní stolek s deskou v dekoru dubového dřeva TemaHome Join, 180 x 57 cm


Minimalismus, přírodní barvy a láska ke dřevu, to je značka TemaHome. Vneste do svého domova uklidňující severský styl s jižanskou vřelostí.


O značce:
TemaHome v sobě kloubí precizní minimalistický styl z Norska a živočišný hravý styl z Portugalska. Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | TV komody a sestavy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílý matný televizní stolek s deskou v dekoru dubového dřeva TemaHome Join, 180 x 57 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz