Zobrazit větší

Šedý pléd Tiseco Home Studio Pine, 150 x 200 cm

5413255054790

A2:1282862 (pro objednávky)

Nové

Není nad to se zachumlat do měkoučké deky, která vás obejme a ukonejší po dlouhém náročném dni. Mějte ji stále po ruce na pohovce nebo ji...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 1 349 Kč

Více informací:

Šedý pléd Tiseco Home Studio Pine, 150 x 200 cm - Deky a plédy - Yes Móda .cz

Šedý pléd Tiseco Home Studio Pine, 150 x 200 cm


Není nad to se zachumlat do měkoučké deky, která vás obejme a ukonejší po dlouhém náročném dni. Mějte ji stále po ruce na pohovce nebo ji použijte jako stylový přehoz přes postel. Při mrazivých zimních nocích se bude hodit i jako přídavná přikrývka.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Deky a plédy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedý pléd Tiseco Home Studio Pine, 150 x 200 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz