Zobrazit větší

Béžová umělá kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin, 180 x 270 cm

5413255094154

A2:1282824 (pro objednávky)

Nové

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli i pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky Tiseco Home...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 9 799 Kč

Více informací:

Béžová umělá kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin, 180 x 270 cm - Kůže a kožešiny - Yes Móda .cz

Béžová umělá kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin, 180 x 270 cm


Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli i pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky Tiseco Home Studio jde ve šlépějích posledních barevných trendů a zútulní každý kout vašeho bytu. Navíc kvůli ní netrpěl žádný chlupáč, je totiž vyrobena synteticky.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Koberce a rohožky | Kůže a kožešiny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Béžová umělá kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin, 180 x 270 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz