Zobrazit větší

Bílé bezpečnostní držadlo do koupelny Wenko Grab Rail White, 17 x 68 cm

4008838248638

A2:1233496 (pro objednávky)

Nové

Produktová řada Wenko Secura dbá o bezpečnost našich milovaných babiček a dědečků. Když ubývají síly, může se i tak banální věc jako je...

Více informací:

Výrobce: Wenko

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 25 dnů od objednávky.Cena: 1 069 Kč

Více informací:

Bílé bezpečnostní držadlo do koupelny Wenko Grab Rail White, 17 x 68 cm - Doplňky k vaně a sprše - Yes Móda .cz

Bílé bezpečnostní držadlo do koupelny Wenko Grab Rail White, 17 x 68 cm


Produktová řada Wenko Secura dbá o bezpečnost našich milovaných babiček a dědečků. Když ubývají síly, může se i tak banální věc jako je použití toalety nebo provedení hygieny stát namáhavým úkolem.

Série úchytek, stoliček a speciálně upravených záchodových prkének usnadní každodenní činnost oslabeným či nemocným lidem, seniorům nebo třeba těhotným ženám.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Doplňky do koupelny | Úchytky a madla | Doplňky k vaně a sprše


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílé bezpečnostní držadlo do koupelny Wenko Grab Rail White, 17 x 68 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz