Zobrazit větší

WC sedátko a snadným zavíráním Wenko Old Time Car, 44,5 x 38 cm

4008838746684

A2:1015446 (pro objednávky)

Nové

Nedělejte kompromisy při investici do svého pohodlí. Pokud vám není příjemná představa chladného plastového záchodového prkénka, vyberte si...

Více informací:

Výrobce: Wenko

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 1 369 Kč

Více informací:

WC sedátko a snadným zavíráním Wenko Old Time Car, 44,5 x 38 cm - Doplňky na WC - Yes Móda .cz

WC sedátko a snadným zavíráním Wenko Old Time Car, 44,5 x 38 cm


Nedělejte kompromisy při investici do svého pohodlí. Pokud vám není příjemná představa chladného plastového záchodového prkénka, vyberte si WC sedátko z dřevovláknité desky.

Systém Easy-Close je geniální vynález, který omezí partnerské hádky ohledně zvednutého záchodového prkénka na minimum. Stačí jen lehké pošťouchnutí a prkénko se samo a bez hluku sklopí.

Díky systému Fix-Clip lze celé sedátko jedním pohybem namontovat ale i sundat. Usnadňuje tak čištění a zlepšuje hygienu na toaletě. Díky nastavitelnému rozpětí pantů pasuje sedátko Wenko na všechny standardní rozměry záchodové mísy.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Doplňky do koupelny | Záchodová prkénka | Doplňky na WC


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží WC sedátko a snadným zavíráním Wenko Old Time Car, 44,5 x 38 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz