Zobrazit větší

WC sedátko se snadným zavíráním Wenko Dune, 45 x 38,8 cm

4008838570135

A2:1015398 (pro objednávky)

Nové

Wenko bourá veškerá tabu a nestydí se udělat z toalety místo úlevy a odpočinku. Proto přichází s širokou nabídkou záchodových prkének s...

Více informací:

Výrobce: Wenko

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 23 dnů od objednávky.Cena: 1 199 Kč

Více informací:

WC sedátko se snadným zavíráním Wenko Dune, 45 x 38,8 cm - Doplňky na WC - Yes Móda .cz

WC sedátko se snadným zavíráním Wenko Dune, 45 x 38,8 cm


Wenko bourá veškerá tabu a nestydí se udělat z toalety místo úlevy a odpočinku. Proto přichází s širokou nabídkou záchodových prkének s dovolenkovými motivy. Zavřete z;a sebou dveře a zůstaňte na chvíli sami se svými myšlenkami tam, kam i císařpán musel chodit pěšky.

Systém Easy-Close je geniální vynález, který omezí partnerské hádky ohledně zvednutého záchodového prkénka na minimum. Stačí jen lehké pošťouchnutí a prkénko se samo a bez hluku sklopí.

Díky systému Fix-Clip lze celé sedátko jedním pohybem namontovat ale i sundat. Usnadňuje tak čištění a zlepšuje hygienu na toaletě. Díky nastavitelnému rozpětí pantů pasuje sedátko Wenko na všechny standardní rozměry záchodové mísy.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Doplňky do koupelny | Záchodová prkénka | Doplňky na WC


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží WC sedátko se snadným zavíráním Wenko Dune, 45 x 38,8 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz