Zobrazit větší

Hnědý dvojitý TV stolek TemaHome Cliff, 125 x 20 cm

5603449638633

A2:1282612 (pro objednávky)

Nové

Originální, funkční a stylové. To je nábytek od TemaHome. Doplní váš interiér o praktický kus, který potřebujete a vnese do vašeho domova...

Více informací:

Výrobce: TemaHome

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 70 dnů od objednávky.Cena: 6 699 Kč

Více informací:

Hnědý dvojitý TV stolek TemaHome Cliff, 125 x 20 cm - TV komody a sestavy - Yes Móda .cz

Hnědý dvojitý TV stolek TemaHome Cliff, 125 x 20 cm


Originální, funkční a stylové. To je nábytek od TemaHome. Doplní váš interiér o praktický kus, který potřebujete a vnese do vašeho domova něco nepopsatelně krásného a útulného.

O značce:

TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než 30 lety zkušeností v oboru.
Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž severskou jednoduchost a vzdušnost s hřejivými detaily a jižanským temperamentem.
Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | TV komody a sestavy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Hnědý dvojitý TV stolek TemaHome Cliff, 125 x 20 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz