Zobrazit větší

Antracitově šedá skříň Tenzo Daxx, 56 x 161 cm

7394084080229

A2:1275044 (pro objednávky)

Nové

Kolekce Daxx má moderní design s průmyslovým šmrncem. Zároveň působí jednoduše a stylově, takže má nenásilný vzhled.Nábytek této...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 42 dnů od objednávky.Cena: 9 299 Kč

Více informací:

Antracitově šedá skříň Tenzo Daxx, 56 x 161 cm - Komody a skříňky - Yes Móda .cz

Antracitově šedá skříň Tenzo Daxx, 56 x 161 cm


Kolekce Daxx má moderní design s průmyslovým šmrncem. Zároveň působí jednoduše a stylově, takže má nenásilný vzhled.

Nábytek této kolekce je v designu ořechového melaminu, který dodává svým kouskům moderní pocit a jeho tmavě šedé lakované plochy tento vzhled ještě líp podkreslí.

O společnosti Tenzo:

Továrna značky Tenzo se nachází ve Smålandsstenaru, části regionu Gnosjö ve Švédsku. Navrhují a vyrábí nábytek, který je exportován do mnoho dalších zemí po celé Evropě, jako je Francie, Německo, Švýcarsko, Benelux a Skandinávie.

Značka Tenzo byla založena v roce 1934 výrobcem Davidem Johanssonem. Dnes je Tenzo jedním z největších švédských výrobců nábytku a snaží se být v čele moderního designu nábytku. A právě v designu se snaží značka Tenzo vyniknout. Má špičkový tým návrhářů, které mají kompetence v různých oblastech a tak se pravidelně vytváří unikátní kousky, které jdou s dobou.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | Komody a skříňky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Antracitově šedá skříň Tenzo Daxx, 56 x 161 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz