Zobrazit větší

Sada 4 náhradních nožiček z dubového dřeva Tenzo

7394084085392

A2:1274784 (pro objednávky)

Nové

Pořiďte si sad 4 nožiček, které snadno připevníte k policím od značky Tenzo. Tím zajistíte vyšší prostor pro policí, který můžete...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 33 dnů od objednávky.Cena: 1 359 Kč

Více informací:

Sada 4 náhradních nožiček z dubového dřeva Tenzo - Příslušenství ke skříním a knihovnám - Yes Móda .cz

Sada 4 náhradních nožiček z dubového dřeva Tenzo


Pořiďte si sad 4 nožiček, které snadno připevníte k policím od značky Tenzo. Tím zajistíte vyšší prostor pro policí, který můžete využít.

O společnosti Tenzo:

Továrna značky Tenzo se nachází ve Smålandsstenaru, části regionu Gnosjö ve Švédsku. Navrhují a vyrábí nábytek, který je exportován do mnoho dalších zemí po celé Evropě, jako je Francie, Německo, Švýcarsko, Benelux a Skandinávie.

Značka Tenzo byla založena v roce 1934 výrobcem Davidem Johanssonem. Dnes je Tenzo jedním z největších švédských výrobců nábytku a snaží se být v čele moderního designu nábytku. A právě v designu se snaží značka Tenzo vyniknout. Má špičkový tým návrhářů, které mají kompetence v různých oblastech a tak se pravidelně vytváří unikátní kousky, které jdou s dobou.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | Příslušenství ke skříním a knihovnám


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 4 náhradních nožiček z dubového dřeva Tenzo ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz