Zobrazit větší

Šedá varná konvice z nerezové oceli Bradani Incanto, 2 l

A2:1270782 (pro objednávky)

Nové

Vaření může být radost i starost. Ovšem, aby se z každé kulinářské přípravy stalo potěšení, potřebujete mít ty správné kuchyňské...

Více informací:

Výrobce: Brandani

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 1 039 Kč

Více informací:

Šedá varná konvice z nerezové oceli Bradani Incanto, 2 l - Konvice a konvičky - Yes Móda .cz

Šedá varná konvice z nerezové oceli Bradani Incanto, 2 l


Vaření může být radost i starost. Ovšem, aby se z každé kulinářské přípravy stalo potěšení, potřebujete mít ty správné kuchyňské nástroje a doplňky, které vám ušetří čas i vynaloženou energii. Pakliže jsou ony nástroje navíc i esteticky příjemné, budete se na každou přípravu večeře po celý den těšit.

O značce:
Když přijde na stolování, servírování či vaření, značka Brandani dokáže mile překvapit. Vsází na spojení tradičních materiálů jako je kamenina či porcelán s těmi modernějšími. Za originálním designem, který sahá od stylového vintage stylu až po modernu, stojí parta šikovných italských designérů.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Nádobí | Čaj a káva | Konvice a konvičky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedá varná konvice z nerezové oceli Bradani Incanto, 2 l ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz