Zobrazit větší

Šedý kovový chlebník Brandani Batticuore

A2:1270760 (pro objednávky)

Nové

Vaření může být radost i starost. Ovšem, aby se z každé kulinářské přípravy stalo potěšení, potřebujete mít ty správné kuchyňské...

Více informací:

Výrobce: Brandani

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 27 dnů od objednávky.Cena: 1 239 Kč

Více informací:

Šedý kovový chlebník Brandani Batticuore - Chlebníky - Yes Móda .cz

Šedý kovový chlebník Brandani Batticuore


Vaření může být radost i starost. Ovšem, aby se z každé kulinářské přípravy stalo potěšení, potřebujete mít ty správné kuchyňské nástroje a doplňky, které vám ušetří čas i vynaloženou energii. Pakliže jsou ony nástroje navíc i esteticky příjemné, budete se na každou přípravu večeře po celý den těšit.

O značce:
Když přijde na stolování, servírování či vaření, značka Brandani dokáže mile překvapit. Vsází na spojení tradičních materiálů jako je kamenina či porcelán s těmi modernějšími. Za originálním designem, který sahá od stylového vintage stylu až po modernu, stojí parta šikovných italských designérů.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Skladování a přenos potravin | Chlebníky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedý kovový chlebník Brandani Batticuore ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz