Zobrazit větší

Sada 2 bílých dřevěných zábran k dětské postýlce Pinio Classic, 200 x 90 cm

A2:1270520 (pro objednávky)

Nové

Bezpečí vašich malých lásek můžete mít pod palcem i během spánku. Zvláště těch dětí, které se teprve učí spát na \„dospělácké...

Více informací:

Výrobce: Pinio

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 63 dnů od objednávky.Cena: 1 209 Kč

Více informací:

Sada 2 bílých dřevěných zábran k dětské postýlce Pinio Classic, 200 x 90 cm - Příslušenství k dětským postelím - Yes Móda .cz

Sada 2 bílých dřevěných zábran k dětské postýlce Pinio Classic, 200 x 90 cm


Bezpečí vašich malých lásek můžete mít pod palcem i během spánku. Zvláště těch dětí, které se teprve učí spát na \„dospělácké posteli\“.

Značka Pinio stvořila krásné, kvalitní a zdravotně nezávadné zábrany do dětských postelí, které zabrání nebezpečným pádům jak během spánku, tak během dobrodružných her.

O značce:
Pinio je naše oblíbená značka, která dokáže mistrně vyzdobit každý dětský pokojíček. Vybírat můžete z několika kolekcí, které k sobě vzájemně ladí. Všechny kousky jsou navíc vyrobeny tak, aby byly pro vaše ratolesti po všech stránkách 100% bezpečné.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské postele a postýlky | Příslušenství k dětským postelím


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 2 bílých dřevěných zábran k dětské postýlce Pinio Classic, 200 x 90 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz