Zobrazit větší

Dětská dřevěná postel ve tvaru domečku Pinio House, 206 x 150 cm

A2:1270514 (pro objednávky)

Nové

Krásný dětský pokojíček, který bude dělat radost jak dětem, tak rodičům?Přesně takový se vám povede stvořit s kolekcí Marie, z níž...

Více informací:

Výrobce: Pinio

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 7 999 Kč

Více informací:

Dětská dřevěná postel ve tvaru domečku Pinio House, 206 x 150 cm - Dětské postele - Yes Móda .cz

Dětská dřevěná postel ve tvaru domečku Pinio House, 206 x 150 cm


Krásný dětský pokojíček, který bude dělat radost jak dětem, tak rodičům?

Přesně takový se vám povede stvořit s kolekcí Marie, z níž pochází i tato domečková postýlka. Je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů a splňuje veškeré nároky na kvalitní nábytek do dětského pokoje.

O značce:
Pinio je naše oblíbená značka, která dokáže mistrně vyzdobit každý dětský pokojíček. Vybírat můžete z několika kolekcí, které k sobě vzájemně ladí. Všechny kousky jsou navíc vyrobeny tak, aby byly pro vaše ratolesti po všech stránkách 100% bezpečné.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské postele a postýlky | Dětské postele


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Dětská dřevěná postel ve tvaru domečku Pinio House, 206 x 150 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz